جشنواره تخفیف 25 درصدی تا شب یلدا

پاسخ پرسش های پرتکرار

خرید بادام
ایران یکی از تولیدکنندگان بادام در منطقه به شمار می رود که بیشتر نیاز بازار مصرف خود را از طریق تولید داخلی تامین می کند. البته بخشی از نیاز کشور نیز از طریق واردات و حتی قاچاق این محصول برطرف می شود. معروف ترین مراکز تولید این محصول در ایران را می توان شهرهای سامان و بن شهرکرد استان چهارمحال بختیاری دانست که نوع مامایی و پوست کاغذی و سنگی این منطقه شهرتی جهانی دارد و سالانه مقادیر بسیار بالایی از آن در بازار توزیع شده و به فروش می رسد. با رشد و گسترش سطح اراضی زیر کشت این محصول در استان چهارمحال بختیاری فرصت مناسبی برای صادرات گسترده این محصول به دیگر کشورها از جمله کشورهای همسایه غربی، حاشیه ی خلیج فارس و هند به وجود آمده است. علاوه بر استفاده های غذایی بالا در ایران، این محصول یکی از آجیل و خشکبارهای سنتی ایران است که همه ساله بازار فروش عمده بادام درختی بسیار پر رونق می باشد. نوع مامایی به دلیل کیفیت بالایی که دارد بسیار مورد توجه بازرگانان قرار گرفته و همه ساله بازار خرید و فروش بادام مامایی و سنگی در این منطقه بسیار پر رونق است. خرید بادام در ایران بازار پررونقی دارد و افراد زیادی به دنبال خرید و فروش عمده بادام در ایران هستند، برای خرید بادام به صورت عمده می توانید وارد سایت مای بادام شده و بدون هیچ واسطه ای با فروشندگان عمده و کشاورزان ارتباط برقرار کنید. همچنین شما این امکان را دارید که یک درخواست خرید بادام با اطلاعاتی مانند حجم سفارش، نوع بادام و غیره در سایت ثبت کنید تا فروشندگان در مدت زمان بسیار کوتاهی با شما ارتباط برقرار کنند.

خرید عمده بادام
بهترین زمان برای خرید عمده بادام از دست تامین کنندگان و کشاورزان بلافاصله پس از فصل برداشت این محصول در پایان فصل تابستان و انجام پوست گیری این محصول است، در این فصل به علت فراوانی محصول و عرضه بالا به بازار، بهترین موقعیت برای خرید عمده بادام درختی می باشد. به علت عرضه زیاد در این فصل معمولا قیمت عمده بادام در پایین ترین میزان خود قرار دارد. بیشتر صادر کنندگان و خریداران عمده از این فرصت برای خرید عمده بادام استفاده کرده و این محصول را وارد بازارهای مصرف می کنند. در این فصل عرضه و فروش این محصول با پوست و بدون پوست به صورت مغز در انواع سنگی و مامایی نیز رونق بالایی دارد.

قیمت بادام
بادام دارای انواع مختلفی مانند بادام درختی، بادام هندی، بادام زمینی است که قیمت انواع بادام ذکر شده با یکدیگر متفاوت است. قیمت انواع بادام درختی به نسبت اینکه بادام با پوست یا بدون پوسته باشد، متفاوت است. معمولا کیفیت بادام، اندازه، نوسانات ارز، محصول سال بودن، فصل برداشت، زمان خرید بادام، حجم سفارش، طعم بادام، کیفیت مغز بادام و پوچ نبودن آن از جمله مهمترین فاکتورهای تاثیرگذار بر روی قیمت روز بادام تر است. همچنین بادام به صورت بو داده، ساده و طعم دار در بازار توزیع می شود که قیمت هر یک از این بادام ها متفاوت است و امکان ذکر نرخ بادام به صورت دقیق و ثابت وجود ندارد. همچنین بسته بندی یا فله بودن نیز بر روی قیمت بادام تر به صورت مستقیم تاثیر دارد. در حال حاضر صدها فروشنده عمده بادام در مای بادام حضور دارند که شما می توانید بعد از ثبت نام در سایت باسکول، بدون هیچ واسطه ای به صورت چت با تلفنی با آنها ارتباط برقرار کرده و نرخ بادام را از آنها استعلام بگیرید.

قیمت روز بادام
اطلاع از قیمت روز انواع بادام، لازمه کار تمامی افرادی است که به نحوی کسب و کارشان به بادام مربوط است، اگر می خواهید در زمینه فعالیتی خودتان موفق باشید، باید قیمت روز انواع بادام را به صورت لحظه ای دنبال کنید. قیمت روز بادام تر به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد که در بالا به تمامی آنها اشاره شد، بنابراین قیمت روز بادام تر به صورت ثابت نیست و ممکن است به صورت دائم با کاهش یا افزایش همراه باشد. برای اطلاع از قیمت روز بادام به صورت دقیق و لحظه ای، بهتر است که با توزیع کننده اصلی به صورت مستقیم ارتباط برقرار کنید، در این راستا می توانید از بازار مای بادام کمک بگیرید و در کوتاه ترین زمان ممکن اطلاعاتی مانند قیمت روز انواع بادام را از فروشندگان عمده مربوطه بدست آورید.

خرید و فروش بادام صادراتی
بازار تولید و خرید و فروش عمده بادام یکی از بازار های مهم کشاورزی در استان های غربی و کوهستانی ایران مانند استان های کهکیلویه و بویر احمد، چهار محال بختیاری، کرمانشاه و کردستان  است که در مناطق سردسیر ایران در کنار سایر محصولات تولید می شود و از صرفه بالایی نیز برخوردار است. پرورش این محصول در میان اهالی و کشاورزان مناطق کوهستانی ایران از پیشینه ی زیادی برخوردار بوده است. عمر بالا و ثمر دهی خوب این محصول از مهم ترین دلایل محبوبیت پرورشو کشت آن است. کیفیت نوع ایرانی بالاست و دارای طعم و مزه ی بسیار بهتری نسبت به نوع خارجی و وارداتی دارد که همین دلیل ویژه ای برای مصرف کنندگان ایرانی است که نسبت به خرید بادام ایرانی اقدام کنند. خرید و فروش بادام در قطب های تولید این محصول مانند استان های همدان (تویسرکان) و فارس (اقلید و بوانات) و کرمان (بافت و..) یکی از مهم ترین منابع درآمدی کشاورزان و بهره برداران در این مناطق است.

قیمت بادام صادراتی
کیفیت بالای تولید در مناطقی مانند شهرستان سامان استان چهارمحال بختیاری باعث شده است که راه برای ورود به بازارهای جهانی این محصول هموارتر شود و فرصت تجارت خارجی برای بازرگانان این منطقه به خوبی فراهم گردد. نرخ بادام صادراتی به عوامل مختلفی همچون سایز محصول، نوع واریته آن (سنگی، مامایی و غیره) و همچنین درجه کیفی آن بستگی دارد. معمولا در اوایل فصل برداشت قیمت انواع بادام صادراتی از سوی باغداران و فعالان این حوزه و براساس قیمت دلار تعیین می شود.

فروش بادام صادراتی
تولید و خرید و فروش عمده بادام در ایران سابقه ای بسیار زیادی دارد و کشاورزان زیادی در مناطق سردسیر سراسر ایران به تولید این محصول اشتغال دارند. این محصول از تولیدات سنتی ایران بوده که تولید و مصرف آن از دیرباز میان ایرانیان رواج داشته است. این محصول یکی از شناخته شده ترین محصولات کشاورزی در جهان است که به عنوان خشکبار جایگاه ویژه ای در سبد تغذیه ای مردم جهان دارد از همین رو بازار خرید و فروش جهانی این محصول نیز بسیار پر رونق می باشد. در سال های اخیر با رشد تولید این محصول در کشور با استفاده از روش های نوین و استفاده از واریته های برتر، خرید و فروش بادام صادراتی با رشد تصاعدی همراه بوده و راه را برای ورود به بازار های صادراتی در کشورهای منطقه باز می کند. با توجه به کیفیت بالای محصول ایرانی و کشت ارگانیک آن، مشتریان اروپایی نیز نسبت به خرید بادام صادراتی ایران ابراز علاقه می کنند و بار ایرانی در قالب های مغز خام و یا به صورت خشکبار وارد بازار های این کشور ها می شود.

فروش عمده بادام بدون واسطه با بهترین قیمت
با توجه به نوع مصرف این محصول در بازار و تفاوت مصرف کنندگان، انواع مختلفی به بازار عرضه و خرید و فروش می شود. مغز این محصول برای مصارف خشکبار و خانگی و به صورت خلال و پوست گرفته شده صنعتی برای کارخانه های تولید کیک و کلوچه، شیرینی پزی ها و.. عرضه می شوند. بسیاری از مصرف کنندگان عمده به دنبال راهی برای خرید عمده بادام به صورت مستقیم و بدون واسطه هستند تا با بهترین قیمت اقدام به خرید محصول کنند و از دادن درصد به واسطه های اضافی خودداری کنند. نوع مامایی و سنگی در بازار به صورت فله نیز به فروش میرسد. بسیاری از تولیدکنندگان و کشاورزانی که میزان تولید کمی دارند محصول خود را به صورت فله به فروشگاه ها عرضه می کنند تا وارد بازار مصرف شود.

قیمت بادام 1400 در بازار

برای اطلاع از آخرین قیمت انواع بادام 1400 در بازار می توانید از فروشندگان عمده حاضر در مای بادام استعلام بگیرید. بادام مامایی و پوست کاغذی از انواع و ارقامی است که در سال های اخیر با استقبال زیادی از سوی خریداران بادام در بازار عمده و خرده روبرو شده است. تقاضا برای خرید نوع پوست کاغذی به دلیل نسبت مغز به پوسته بالاتر و سهولت در استفاده بسیار بیشتر شده است و همین دلیلی برای استفاده کشاورزان از این گونه برای پرورش شده است. باید توجه کرد بیشترین میزان مصرف این نوع محصول در خشکبار و آجیل است. رشد تولید بادام کاغذی در سال های گذشته تا کنون روندی صعوی داشته و خرید و فروش عمده بادام پوست کاغذی به نسبت دیگر ارقام نیز رشد خوبی داشته است.

 

مدیر فروش داخلی: 09121504568


 مدیرفروش خارجی:09127257533


دفتر فروش: 33349758-038


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

روزهایی که در سال جاری به دلیل تعطیلی، مای بادام هیچ‌گونه پاسخگویی، سرویس‌دهی و خدماتی ندارد، به شرح زیر است:
-۱۳ فروردین
-۱۴ خرداد
-۱۸ شهریور (تاسوعا)
-۱۹ شهریور (عاشورا)
-۲۷ مهر (اربعین)
-۵ آبان (رحلت حضرت رسول اکرم)
-۲۲ بهمن